O nas

Slider

 

Jesteśmy firmą  z wieloletnią tradycją, specjalizującą się w produkcji mebli tapicerowanych. Historia naszej firmy sięga roku 1992, od tego czasu  kształtujemy swoją pozycję na rynku meblowym, zarówno krajowym jak i zagranicznym. Oferowane przez nas produkty podbiły rynki wielu europejskich krajów. Lech-Pol został doceniony przede wszystkich na rynku francuskim i został uznany za rzetelnego i godnego zaufania producenta mebli.

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość. Oferujemy tkaniny takich firm jak m.in. Davis, Fargotex, Lech czy SIC. Częste spotkania z przedstawicielami firm pozwalają nam na bieżąco śledzić aktualne trendy na rynku meblarskim oraz tendencje zakupowe klientów. Dzięki wielogodzinnym rozmowom jesteśmy w stanie zaoferować klientom najaktualniejsze i najpopularniejsze, a zarazem wysokiej jakości tkaniny obiciowe, które idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. Używamy tylko materiałów najwyższej jakości, gdyż są one gwarantem zadowolenia klienta. Spora część tkanin wyposażona jest w formułę easy clean, ułatwiającą ich czyszczenie. Proponowane przez nas tkaniny charakteryzują się również wysoką odpornością na ścieranie, hydrohobowością, przy równoczesnym zachowaniu interesujących barw oraz struktur. Współpracujemy z firmami cieszącymi się zaufaniem oraz dobrą opinią w środowisku meblarskim- zdajemy sobie sprawę, że wysokiej jakości materiały i komponenty są połową sukcesu na drodze do idealnych mebli. Wysoka jakość produkowanych przez nas mebli sprawia, że klienci po latach chętnie sięgają ponownie po nasze produkty.

Nasze meble odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjnym wyglądem i komfortem. Łączymy nowoczesność z klasyką, doskonałe materiały z przystępną ceną. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Stawiamy na ciekawe wzornictwo i nowoczesność. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów i staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających nabywców. Oferujemy fachową pomoc zarówno w wyborze modeli, jak i tkanin. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klientów oraz staramy się, by nasze doradztwo było na jak najwyższym poziomie i pomogło nawet tym najbardziej wymagającym czy niezdecydowanym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostosowujemy się do zmieniających się na rynku trendów. Pragniemy, by nasze meble spełniały oczekiwania klientów nie tylko pod względem praktycznym, ale również estetycznym. Gwarantujemy profesjonalizm oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Państwa uwagi i sugestie są dla nas inspiracją- rozwijamy się dla Państwa i dążymy, by z dnia na dzień być coraz lepsi w tym, co robimy. To właśnie pozytywny odbiór naszej firmy przez klientów sprawia, że  dążymy do rozwoju i ciągłego zwiększania jakości produkowanych mebli. Usatysfakcjonowani zakupem i zadowoleni klienci są naszym motorem napędowym- to właśnie dzięki Państwu mamy świadomość, że to, co robimy ma sens. Relacje z klientami opieramy na zasadzie wzajemnego zaufania i szacunku- staramy się uważnie słuchać sugestii naszych klientów, by stworzyć dla nich idealny mebel.

Nasze meble są idealnym rozwiązaniem zarówno przy wyposażaniu firm, biur czy hoteli, ale również dla klientów indywidualnych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie- od łóżek, przez fotele, krzesła, pufy, po sofy i narożniki.

Naszą firmę tworzą wykwalifikowani i kreatywni ludzie, których łączy wspólna pasja- meblarstwo. Dzięki zaangażowaniu i dynamicznemu działaniu ciągle się rozwijamy. Czym dla nas są meble? To nie tylko element wyposażenia. To miejsce, gdzie możemy przez moment zapomnieć o wszystkim, wypocząć po ciężkim dniu i nabrać sił, by z nową energią rozpocząć kolejny dzień. Miejsce, które jest wyrazem nas samych, naszą odskocznią od codziennych trosk i zmartwień, miejscem przemyśleń i refleksji.

Produkcja mebli to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja- we wszystko, co robimy, wkładamy całe swoje serce, gdyż mamy świadomość, że zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą nagrodą i wyrazem uhonorowania naszej ciężkiej pracy włożonej w produkcję mebli.

Oferujemy najlepsze meble w najlepszej cenie, obok których nie sposób przejść obojętnie.